Polski
 Русский
 Česky
Strona główna
O firmie
Technologia
Kanalizacja podciśnieniowa zewnętrzna
Kanalizacja podciśnieniowa wewnętrzna
Oferta
Galeria
Do pobrania
Kontakt


Główny zakres działalności firmy FLOVAC Polska Sp. z o.o. dotyczy promowania i dystrybucji nowoczesnych i przyszłościowych technologii z branży ochrony środowiska, w szczególności kanalizacji podciśnieniowej. Pracownicy firmy to personel techniczny o wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania, budowy i eksploatacji systemów kanalizacji podciśnieniowej. FLOVAC Polska wspomaga potencjalnych inwestorów w wyborze optymalnych rozwiązań technicznych, oferując między innymi nieodpłatne wykonanie opracowań koncepcyjnych.

FLOVAC Polska sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy FLOVAC, oferenta kanalizacji podciśnieniowej w systemie FLOVAC.

Pozostałymi członkami grupy FLOVAC są następujące firmy:

FLOVAC THE NETHERLANDS
FLOVAC DEUTSCHLAND GMBH
FLOVAC POLSKA SP. Z O.O.
FLOVAC SPAIN
FLOVAC IRELAND LTD
FLOVAC SYSTEMS AUSTRALIA PTU
FLOVAC ADRIA SLOVENIA
FLOVAC GREECE
FLOVAC BULGARIA AQUAINS LTD
FLOVAC PORTUGAL
FLOVAC SYSTEMS UAE
FLOVAC MALADIVES
FLOVAC FRANCE TECNIVIDE
FLOVAC USA
FLOVAC NORDIC OÜ
FLOVAC UK
FLOVAC REPUBLICA DOMINICANA
FLOVAC PUERTO RICO
FLOVAC NEW ZEALAND
FLOVAC INDIA
FLOVAC LITHUANIA UAB
FLOVAC ARGENTINA ANOXIDE SRL
FLOVAC PERU FIRL
FLOVAC PANAMA

Oferowany przez grupę system kanalizacji podciśnieniowej, łącznie z zaworami opróżniającym własnej produkcji, oparty jest na najnowszych rozwiązaniach technicznych w tej dziedzinie.


Współpraca z firmą VF a.s. z Czech.

W dniu 1 sierpnia 2015 roku firma FLOVAC Polska Sp. z o.o. podpisała Meomorandum dotyczące przyszłej współpracy z firmą VF a.s. z Czech. Memorandum określa ramy przyszłej, bliższej współpracy obu firm , przy projektach , które będą dotyczyły dostawy zbiorników retencyjnych do dekontaminacji ścieków radioaktywnych zbieranych przy zastosowaniu systemu kanalizacji podciśnieniowej.

VF a.s. jest jednym z wiodących producentów i dostawców systemów monitorowania promieniowania oraz systemów ochrony radiologicznej w tym laboratoria metrologiczne dla klientów przemysłu jądrowego. Jednym z obszarów zainteresowania firmy VF a.s. jest rynek medyczny, na który dostarcza zbiorniki retencyjne dla oddziałów (zakładów) medycyny nuklearnej.

FLOVAC Polska Sp. z o.o. jest firmą , która dostarcza systemy kanalizacji podciśnieniowej. Podciśnieniowy system kanalizacji wewnętrznej, który może współpracować ze zbiornikami retencyjnymi firmy VF a.s., zapewnia szybki, bezpieczny i pewny transport ścieków radioaktywnych. Mniejsze zapotrzebowanie wody do spłukania toalety w stosunku do konwencjonalnych rozwiązań , zmniejsza ilość ścieków, które będą poddawane dekontaminacji. Cechy te sprawiają, że obie technologie dobrze się uzupełniają.